Szukaj

Niestety aktualnie nie ma takiej możliwości. Oferujemy za to kilka sposobów dostawy do wyboru. Szczegółowe informacje dotyczące dostawy można znaleźć na stronie Wysyłka i Dostawa.

Oferowane naszym klientom bony rabatowe mają formę kodów, które należy wpisać w odpowiednio oznaczonym polu w formularzu zamówienia. Spowoduje to ponowne przeliczenie kwoty do zapłaty z uwzględnieniem rabatu.

Proces realizacji zamówienia rozpoczynamy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto. 
Większość zamówień jest wysyłanych do 3 dni roboczych. Szczegółowe informacje dotyczące terminów realizacji można znaleźć na stronie Wysyłka i Dostawa.

Wszystkie nasze plakaty drukowane są na wysokiej jakości papierze o gramaturze 250g. Dla porównania, gramatura bloku technicznego waha się od 170 do 250g.

Tak oczywiście, na produkty zakupione w naszym sklepie można otrzymać fakturę VAT. W tym celu w formularzu zamówienia należy zaznaczyć “Chcę otrzymać fakturę VAT” i podać dane, które powinny znaleźć się na fakturze. Fakturę VAT dołączymy do wysyłanej przez nas przesyłki z zamówieniem.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami na rynku. Na terenie Polski proponujemy jedną z poniższych form dostawy:

  • Kurier DPD
  • Kurier DHL
  • Paczkomaty InPost

Oferujemy darmową dostawę za wszystkie zamówienia za co najmniej 150 zł. O formach dostawy, czasie realizacji można przeczytać na stronie Wysyłka i dostawa.

Możliwość anulowania zamówienia istnieje aż do momentu jego nadania. W celu anulowania zamówienia prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Możliwość modyfikowania zamówienia istnieje do momentu jego nadania. W celu jakiejkolwiek modyfikacji swojego zamówienia (zmiana adresu, dodanie produktu do zamówienia, zmiana sposobu płatności czy dostawy), prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

W przypadku braku potwierdzenia złożonego zamówienia, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM w swoim kliencie poczty. Jeśli e-mail z potwierdzeniem zamówienia nie dojdzie w ciągu godziny, prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Za zakupy w Plakatomanii można płacić jedną z poniższych metod płatności:

  • Szybki przelew internetowy
  • Przedpłata na konto (przelew tradycyjny)
  • Blik
  • Karta płatnicza
  • PayPal
  • Google Pay

Dowiedz się więcej na stronie Formy płatności.

Po opuszczeniu przesyłki z magazynu, każdy klient otrzyma wiadomość e-mail z linkiem do jej śledzenia.