Szukaj

Logo PayU
Szybki przelew (PayU)

Za zakupy w naszym sklepie możesz zapłacić szybkim przelewem online obsługiwanym przez firmę PayU. Po wyborze tej metody należy wybrać swój bank i w następnym kroku zalogować się na swoje konto. Wszystko odbywa się w szyfrowanym, bezpiecznym połączeniu SSL. Po wykonaniu przelewu zostaniesz z powrotem przekierowany na plakatomania.pl i otrzymasz potwierdzenie o dokonaniu płatności.

Logo Visa Mastercard
Karty płatnicze

Oferujemy oczywiście standardową płatność kartą płatniczą. Akceptujemy karty Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic oraz Maestro. Podczas zamówienia w odpowiednim polu należy podać numer karty płatniczej, kod CVV2 (znajduje się na odwrocie karty), datę ważności karty oraz imię i nazwisko.

Logo Blik
Blik

Blik to bardzo szybka i bezpieczna płatność mobilna. Możesz z niej skorzystać jeśli posiadasz smartfona oraz konto w banku, które obsługuje ten sposób płatności. Podczas płatności logujesz się do aplikacji banku i w formularzu płatności naszego sklepu wpisujesz odczytany na telefonie 6-cyfrowy kod. Następnie potwierdzasz realizację płatności na aplikacji w telefonie i gotowe.

Logo PayPal
PayPal

PayPal to bezpieczny system płatności internetowych. Konto PayPal zintegrowane jest z dodanym do niego kontem bankowym, kartą kredytową lub debetową.

Przy wyborze tej formy płatności, zostaniesz automatycznie przekierowana/y na stronę PayPal, gdzie w bezpiecznym, szyfrowanym połączeniu możesz dokonać płatności. Jeżeli nie posiadasz konta w PayPal, możesz je założyć lub dokonać płatności jako gość.

Logo Google Pay
Google Pay

Google Pay to bezpieczny system płatności mobilnych od firmy Google, za pomocą którego możemy płacić zbliżeniowo telefonem oraz dokonywać zakupów w aplikacjach mobilnych lub sklepach internetowych. Jest dostępny dla telefonów z systemem operacyjnym Android.

Logo bank
Przelew tradycyjny

Opłacając zakupy możesz zdecydować się na tradycyjny przelew bankowy (przedpłata na konto). Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku.

Dane do przelewu

77 1140 2004 0000 3002 7863 0216
Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

SpotOn Media, ul. Isep 12/8, 31-588 Kraków

W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia: „Zamówienie nr: ..… ”