Szukaj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Pokaż

Oryginalne plakaty z napisami

Spraw by twoje wnętrze było urządzone modnie, stylowo i zgodnie z aktualnymi trendami, ale zarazem pomysłowo oraz niekonwencjonalnie! Odkąd obrazy i plakaty z napisami stały się hitem ostatnich lat, dekoracje z inspirującym tekstem można spotkać niemal wszędzie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, pełną motywujących słów.

Plakaty z napisami – elegancka dekoracja do twojego mieszkania

Nasze plakaty opatrzone motywującym lub zabawnym napisem wpisują się doskonale w klimat każdego pomieszczenia. Tutaj motywem przewodnim jest oczywiście tekst. Zrezygnowaliśmy z malowniczych krajobrazów czy słodkich zwierząt na rzecz innej formy przekazu. Dzięki oszczędnej, monochromatycznej kolorystyce będą prezentować się doskonale zarówno w nowoczesnym salonie, jak i industrialnej sypialni. Wyraziste, czarne litery na białym tle dodatkowo wzmacniają przesłanie, czyniąc je bardziej uniwersalnym i ponadczasowym. Z pewnością nadadzą elegancji, stylui oraz pozytywnych wibracji każdemu pomieszczeniu!

Czytaj więcej

“Carpe diem” – tę słynną sentencję Horacego zna każdy z nas, lecz nie wiele osób umie rzeczywiście korzystać z tego, co nam daje życie. Naucz się chwytać dzień wraz z naszym plakatem! Baw się ze znajomymi, połącz pracę z odpoczynkiem, spróbuj znaleźć pozytywny element każdego dnia i… powieś nasz plakat nad swoim łóżkiem. Otrzymasz porcję pozytywnej, motywującej do działania energii już po wstaniu z łóżka.

Poznaj ofertę plakatów z napisami w naszym sklepie

Przybądź do naszego sklepu, zobacz interesujący Ciebie plakat o pozytywnym wydźwięku i zwycięż, wieszając go na swojej ścianie. Teraz jesteś prawdziwym Juliuszem Cezarem! Wystarczy mały krok, aby zmienić swój dzień na lepsze.

Nasze plakaty z napisami pokazują, że w Twoim domu nie ma miejsca dla smutasów. A szczególnie ten, zatytułowany “Good Vibes Only”. Powieś go tuż obok drzwi w przedpokoju, przypominając gościom, że wszelkie negatywne emocje mają zostawić na zewnątrz. Ten pozytywnie nastrajający tekst sprawi, że wyjdziesz z domu pełen pozytywnej energii. Nie ważne czy idziesz na spotkanie z przyjaciółmi, na spacer z psem czy może po prostu do pracy.

Sprawdź naszą całą ofertę plakatów na ścianę.