Szukaj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Pokaż

Plakaty miasta i architektura

Pojedź razem z nami w podróż dookoła świata! Daj się porwać majestatycznym wieżowcom, tajemniczym uliczkom oraz zachwycającym zabytkom i odkryj niesamowite krajobrazy najpiękniejszych miast na kuli ziemskiej. Jeżeli tak jak nam, nieobcy jest Ci duch przygody, nie zwlekaj dłużej i zapoznaj się z naszą plakatową ofertą. Na początek, przedstawiamy Ci widok z Paryża, który jest symbolem europejskiego wdzięku i romantyczności. Jak się domyślasz, na plakacie umieściliśmy wieżę Eiffla, jednak w wersji nieco mniej oczywistej i pocztówkowej. Realistyczny jesienny kadr oraz mnogość szczegółów sprawia, że oglądając nasz plakat, poczujesz się jakbyś wygrzewał się we wrześniowym słońcu na francuskiej ławeczce.

Czytaj więcej

Miasto nie musi być smutne

Ciągła monotonia, deszczowa pogoda i smutne kolory otaczających budynków zmazują uśmiech z twarzy, odbierając chęć do jakiegokolwiek działania. Odetnij się od szarości codziennych dni, wybierając nasze plakaty miasta i architektura, a w szczególności ten, zatytułowany “Miejskie kolory”. Przełamuje on odwiecznie powtarzany stereotyp ponurego, smutnego miasta. Tutaj czas płynie swoim żywym i radosnym tempem. Powieś go na swojej ścianie, a poczujesz natychmiastową różnicę! Intensywne połączenie kontrastujących ze sobą barw, ożywi każde pomieszczenie i nada mu odrobiny pozytywnej energii.

Wielkomiejski klimat w domu

Nasze plakaty miasta i architektura to również chwila na zatrzymanie się i zastanowienie. Umożliwiają to dokładnie odwzorowane konstrukcje mostów czy wiaduktów, utrzymane w czarno-białej kolorystyce. Nostalgiczne plakaty sprawdzą się doskonale zarówno w nowoczesnym salonie, jak i w sypialni, a nawet w biurze, gdzie dodadzą profesjonalnego wyglądu.

Przenieś wielkomiejski klimat prosto do swojego domu! Wysokie, sięgające niemal do samego nieba drapacze chmur, sukces, spełnienie i szczęście, a także poczucie, że możesz wszystko. Z nami nie musisz jechać do Londynu czy Nowego Yorku. Stwórz zachwycającą kolekcję naszych czarno-białych plakatów i pamiętaj, że limity są tylko w Twojej głowie!

Sklep z plakatami – zapoznaj się z naszą kompletną ofertą grafik na ścianę!