Szukaj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

Pokaż

Oryginalne i nietuzinkowe plakaty ilustracje i abstrakcja

Jeśli tak jak my lubisz nieoczywiste rozwiązania, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą! Specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy plakaty ilustracje i abstrakcja, które z pewnością skradną serce niejednego miłośnika sztuki. Łamiemy wszelkie schematy, wprowadzając intensywne kolory w połączeniu z pastelowymi, urzekające kształty czy zabawne postaci. Dla wielbicieli zwierząt i fanatyków niecodziennych połączeń polecamy plakaty, przedstawiające leśne futrzaki, jako… hipsterów. Dodadzą one szczypty optymizmu oraz dobrego humoru każdemu pomieszczeniu.

Czytaj więcej

Plakaty do każdego pomieszczenia

Nasze plakaty ilustracje i abstrakcja będą ciekawie prezentować się również w salonie. Od razu przykują spojrzenia ciekawskich gości i sprawią, że poczują się wyjątkowo. Podkreśl swoją artystyczną duszę, wieszając na ścianie swojego salonu czy sypialni nasze kolorowe abstrakcyjne owady. Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki, dekoracja zyskała na lekkości i świeżości. Wolisz bardziej stonowane barwy? To nie problem! W takim razie, wybierz tajemniczy plakat przedstawiający konika morskiego lub żółwia prosto z głębi oceanu. Kolekcja takich plakatów sprawi, że nawet zwykła, monotonna ściana zamieni się w gustowną galerię sztuki.

Dla kobiet i dzieci

Jesteś kobietą, chcącą stylowo i niedrogo urządzić swój pokój, jednak brakuje Ci inspiracji? Dobrze znamy to uczucie – wszechobecny intensywny róż, za dużo uroku i słodkości oraz mnóstwo dodatków. Dlatego też przychodzimy Ci z pomocą! Wyeksponuj swoją kobiecość za pomocą naszych minimalistycznych plakatów, przedstawiających nic innego, jak właśnie panie. Utrzymane są one w subtelnej, pastelowej kolorystyce, charakteru dodaje czarny obrys, wykonany metodą line art’u. Dzięki temu, nasze nowoczesne plakaty pasują idealnie do każdego rodzaju wnętrza.

Wprowadź odrobinę dobrego stylu również do pokoju Twojego dziecka! Oferujemy ciekawe, inspirujące dziecięce plakaty, stanowiące niekonwencjonalne rozwiązanie artystyczne. Wesołe postacie pomogą dziecku zasnąć i przegonią wszelkie potwory spod łóżka!

Naszą pełną ofertę grafik na ścianę znajdziesz na stronie głównej.