Szukaj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Pokaż

Plakaty ze zwierzętami

I kudłate, i łaciate, pręgowane i skrzydlate… Mało kto nie zgodzi się ze stwierdzeniem, że zwierzęta to prawdziwi przyjaciele człowieka. Oprócz tego, że są piękne i wdzięczne, cechuje je również niezwykły temperament, nadzwyczajne usposobienie oraz prawdziwa miłość i wierność. Coraz częściej zwierzęce motywy możemy spotkać również na plakatach czy obrazach. Poznaj nasze modne i stylowe plakaty ze zwierzętami już teraz!

Czytaj więcej

Naturalne i realistyczne

W naszym szerokim asortymencie, możesz znaleźć różne rodzaje plakatów, prezentujące naszą piękną faunę. Dzięki sporemu zróżnicowaniu oraz odmienności, skradną one Twoje serce, bez względu na to, czy wolisz abstrakcję, czy może bardziej naturalne i realistyczne ilustracje. Jeśli jesteś posiadaczem szalonej duszy, zawsze chodzisz własnymi drogami i z przymrużeniem oka patrzysz na wszelkiego rodzaju trendy, z pewnością spodobają Ci się nasze alternatywne plakaty ze zwierzętami. Przedstawiają one dobrze znane nam czworonogi w postaci… hipsterów. Jelenia obdarowaliśmy stylowym okularami, panda zapalił fajkę, a wilk stał się szczęśliwym posiadaczem eleganckiego kapelusika.

Odrobina pozytywnej energii i nie tylko

Czarno-biała kolorystyka plakatów sprawi, że plakaty będą idealnie pasować do każdego rodzaju mieszkania, a humorystyczne ilustracje nadadzą odrobiny pozytywnej energii każdemu wnętrzu. Surowe, geometryczne kształty to obecny trend, który pokochały miliony Polaków. Wypróbuj nasze nowoczesne plakaty – do wyboru masz złotego lwa lub jelenia na ciemnozielonym, leśnym tle. Idealne do powieszenia w salonie urządzonym w stylu skandynawskim lub minimalistycznej sypialni.

Kolorowe i stonowane

Gotowy na moc barw? Dzięki naszym abstrakcyjnym plakatom poczujesz się jak na łące! Ożywią wnętrze, dodając charakteru nawet najbardziej monotonnemu pomieszczeniu. Zaopatrzyliśmy się również w drugi wariant, na wypadek, jeśli jesteś zwolennikiem bardziej stonowanych barw. Honorowym miejscem na Twojej ścianie w salonie, nie pogardzą również realistyczne zwierzęta. Idealnie odwzorowane ilustracje mogą stanowić również piękny album z sylwetkami zwierząt.

Plakaty na ścianę – zobacz całą ofertę i aktualny cennik!