Szukaj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Pokaż

Modne i stylowe plakaty skandynawskie

Styl skandynawski jest jednym z najbardziej popularnych sposobów na aranżację wnętrz. Cechuje go przede wszystkim minimalizm, prostota, spokojne kolory, a także oszczędność w środkach przekazu. Niektórzy styl skandynawski odbierają jako sprzeciw, a nawet bunt przeciwko dawnej strojności. Odkąd moda na minimalistyczny wystrój zawitała do naszego kraju, podbiła serca milionów Polaków. Jeśli tak jak my jesteś miłośnikiem stylu skandynawskiego, gorąco zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą plakatową ofertą.

Czytaj więcej

Plakaty skandynawskie – dopasowanie do wnętrza

Plakaty skandynawskie będą idealnym uzupełnieniem minimalistycznie urządzonego pokoju gościnnego, jednocześnie zapełniając puste miejsce na białych czy szarych ścianach. Z drugiej strony jednak, nie będą przytłaczać mieszkania, nadając mu wrażenia lekkości i świeżości. Dzięki jasnym, uspokajającym barwom, plakaty skandynawskie mogą być również częścią sypialni. Brak intensywnych, krzykliwych odcieni wyciszy i pomoże szybko zasnąć.

Idealne do pracy w domu

Pracujesz w domu przy komputerze i chcesz odpowiednio i komfortowo zaaranżować swoją przestrzeń? Postaw na styl skandynawski! Niewielka liczba dodatków oraz ozdób nie będzie zajmować wiele miejsca na biurku, przez co możesz bez problemu trzymać tam jedynie niezbędne przedmioty. W miejscu pracy powieś kilka naszych plakatów – brak dużej ilości detali nie będzie rozpraszać przy pracy.

Plakaty skandynawskie dla ucznia

Jeśli jesteśmy już przy temacie biurek, stwierdzamy, że plakaty skandynawskie są również wspaniałym rozwiązaniem do pokoju ucznia. Ciekawe, intrygujące kształty oraz artystyczna kreska pobudzają wyobraźnię, poddając nowe pomysły na treść twórczego opowiadania czy rysunek na lekcję plastyki. Możemy również zagwarantować, że nasze plakaty w stylu skandynawskim są bardzo uniwersalne oraz nigdy nie wyjdą z mody. Dzięki temu, będą pasować do każdego rodzaju wnętrza, co daje swobodę w doborze reszty dodatków. Mogą zarówno współgrać z delikatnymi pastelowymi kolorami lub zostać przełamane intensywnym neonowym pomarańczem narożnej sofy.

Grafika na ścianę – pełną ofertę znajdziesz na stronie głównej!