Szukaj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Pokaż

Ciekawe i oryginalne plakaty motywacyjne

Chcesz pomysłowo zaaranżować swoje wnętrze? Jesteś zwolennikiem niekonwencjonalnych rozwiązań? A może po prostu potrzebujesz odrobiny pozytywnej energii? Mamy na to sposób! Wstąp do naszego sklepu po minimalistyczne plakaty motywacyjne o wyrazistym przekazie i przekonaj się, że życie jest piękne!

Plakaty motywacyjne – oryginalna dekoracja do twojego domu

Plakaty motywacyjne możemy spotkać niemal wszędzie: w domach, biurach, sklepach, a nawet szkołach. Nie bez powodu stały się niezaprzeczalnym hitem ostatnich lat. Są dość nietypową formą dekoracji tego rodzaju – malownicze pejzaże czy wizerunki ulubionych artystów zostały zastąpione przez krótkie, zabawne frazy motywujące do działania.

Jeśli chodzi o nasze egzemplarze, możemy stwierdzić, że będą stanowić niebanalny element wystroju każdego mieszkania. Dzięki minimalistycznemu designowi i monochromatycznej kolorystyce, nasze plakaty możesz zakupić niezależnie od tego, czy Twoje pomieszczenie urządzone jest w stylu skandynawskim, loftowym, a nawet boho. Mogą stanowić również wspaniały prezent dla osoby, która potrzebuje nieco pokrzepienia.

Czytaj więcej

Plakat motywacyjny “Good Vibes Only”

Wybierz sentencję, która najlepiej oddaje Twoje spojrzenie na świat. Jesteś uśmiechnięty niezależnie od pogody czy okoliczności? W każdym dniu potrafisz odnaleźć coś pozytywnego? W takim razie odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie będzie plakat pod tytułem “Good Vibes Only”. Z pewnością zgadzasz się z jego wydźwiękiem, dlatego powieś go nad swoim łóżkiem. Będzie Ci przypominał o sile uśmiechu i nastroi do działania już od samego rana.

Motywacyjny plakat z napisem “Veni, Vidi, Vici”

Bliższe Twojemu sercu jest przesłanie, które niesie nam Juliusz Cezar? Trafiłeś doskonale! Posiadamy plakat motywacyjny ze słynną frazą Veni, Vidi, Vici, czyli Przybyłem, Zobaczyłem, Zwyciężyłem.

Napis “Carpe diem” na plakacie motywacyjnym

Nasze plakaty motywacyjne to również wspaniała oferta dla osób wtajemniczonych w technikę “chwytania dnia”. Niech słowa “Carpe diem”, wypowiedziane przez Horacego towarzyszą Ci przez całe życie! Po prostu baw się, zrelaksuj, odpoczywaj, ucz się, pracuj, śmiej się i… nie zapomnij o zakupie naszego plakatu z tą lub inną sentencją.

Grafika na ścianę – OFERTA

Najczęściej zadawana pytania o plakatach motywacyjnych – FAQ

Czy jest możliwe zamówienie plakatu z własnym tekstem?
Nasze plakaty motywacyjne to autorskie projekty zatem niestety nie realizujemy indywidualnych zamówień. Jednak jeśli masz pomysł na ciekawy plakat napisz do nas na: [email protected] Jeśli i nam sie spodoba, być może wcielimy go w życie.